Skip links

Lipoliz

Karın, Gıdı, Basen, Bacak İçi, Kol Altı Yağlarına Veda Etmenin Tam Zamanı!

Lipoliz Nedir?

Diyet yaparak çözemediğiniz, belli bir bölge için incelme veya selülitten kurtulmak için Lipolizi tercih edebilirsiniz.

Lipoliz çok etkili bölgesel incelme ve zayıflama sağlayarak yağ eriten bir uygulamadır. Lipolizin en önemli özelliği ameliyat gerektirmeden bölgesel yağlardan arınma olanağı vermesidir.

Lipoliz nasıl etki sağlar?

Lipolitik Peptitler  vücuda enjekte edildiğinde yağ hücrelerinin sayısını azaltır, yağ hücreleririn artmasını engeler. Bu nedenle belli bölgelerdeki yağlanmanın tamamen ortadan kalkmasını sağlar. Bu tedavi yöntemi vücuttaki bölgesel yağ birikimlerini deride gevşemeye yol açmadan yok edebilmektedir. Lipoliz doğal yollardan yağ yakımını arttırmaktadır.

İletişim Formu
Mesaj Gönderin
Lipoliz

Lipoliz hangi bölgelere uygulanır?

Doğum sonrası kalan yağ kitleleri, çene altı, kollar, karın, bel, kalça, basen ve bacak bölgesindeki bölgesel yağlanmaların yok edilmesinde uygulanabilmektedir. Erkeklerin sırtında biriken yağların tedavisinde alternatifsizdir. Düzenli uyku, dengeli beslenme ve egzersizle desteklendiği sürece sonuçlar kalıcıdır. Tedavi her bölgenin ihtiyacına göre 3-5 seans olarak planlanır. Siz de bu bölgesel incelme konforundan mutlaka yararlanın yorulmadan giden yağların keyfini sürün.

İletişim

Randevu Oluştur

Uzman sağlık personelimiz en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Ayrıca bizi arayabilir veya WhatsApp üzerinden yazabilirsiniz.

0 536 451 16 69
WhatsApp WhatsApp
Hemen Ara