Skip links

İp Askı Uygulaması

İp askı uygulaması nedir?

Fransız askılama yöntemi olan ip askı, Fransa’da geliştirilmiş, biyolojik olarak insan vücuduna uyumlu iplerle cildin gerilerek sarkma, gevşeme ve kırışıklık şikâyetlerinin ortadan kaldırılması işlemidir. Cerrahi uygulamalara başvurmak isteyen, yüz hatlarından memnun olmayan, kırışıklık ve sarkma şikâyetlerinde, doğum sonrası karın bölgesinde meydana gelmiş olan sarkmalarda ve hatta kısmi yüz felci geçirmiş hastalar için tedavi amaçlı da uygulanabilen bir yöntemdir.

İp askı uygulaması nasıl yapılır?

Dinamik Askılar lokal anestezi sonrasında yaklaşık 45 dakika ile 1 saat arasında uygulanmaktadır. Uygulama bölgesinde işlem öncesi yapılacak kontrol ile çalışılacak bölgeler belirlenmekte ve ipler deri altına yerleştirilmektedir.İpin tutunma bölgesi baş içi (kulak üzeri) olarak tercih edildiği için işlem dikişe gerek kalmadan sonuçlandırılmaktadır. Uygulama sonrası günlük hayata rahatça devam edilebilmektedir. İp askı işleminin etkileri 2-3 yıl arası kalıcılığa sahiptir.

İletişim Formu
Mesaj Gönderin
İp Askı Uygulaması

Neden İp Askı?

Yaşlanmanın en bariz belirtilerinden birisi olan sarkma ve kırışıklıklar için kesin ve kalıcı çözüm estetik müdahaleler dir. Ameliyatla yapılan tüm müdahalelerde iz kalması ve yoğun anestezi alınması, gençleşmek isteyen hastalar için bir risk oluşturmaktadır. Her noktaya rahatlıkla uygulanabilen ip askısıyla yüz germe uygulamasında iz ve acı da yok.

İp askı yöntemiyle artık gençleşmek çok kolay

İletişim

Randevu Oluştur

Uzman sağlık personelimiz en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Ayrıca bizi arayabilir veya WhatsApp üzerinden yazabilirsiniz.

0 536 451 16 69
WhatsApp WhatsApp
Hemen Ara