Skip links

Göz Altı Işık Dolgusu

Daha Dinamik ve Sağlıklı Bakışlar!

Göz Altı Işık Dolgusu Nedir?

Göz altı ışık dolgusu, çoğumuzun ortak problemi olan göz altı morlukları ve ilerleyen yaşlarda oluşabilen kırışıklık ve çökme problemini gidermeye yönelik başarılı bir yöntemdir. Genetik, çevresel ve yaş faktörlerinden dolayı karşılaşılan bu problemler yüzde yorgun, üzgün ve daha yaşlı bir görünüme neden olabilmektedir. Bu görüntüden rahatsız olan hastalara, son dönemin popüler uygulaması “Göz Altı Işık Dolgusu” uygulanabilir.

Göz Altı Işık Dolgusu Nasıl Uygulanır?

Göz altı ışık dolgusu, cerrahi bir müdahale olmadığı gibi oldukça pratik bir yöntemdir. Göz altı ışık dolgusu yaptırmaya karar veren hastaya herhangi bir anestezik madde verilmez. İğne ile göz altındaki kemiklerin üzerine uygulanır. Bunun için elmacık kemiğine yakın bir bölgeden cilt altına iğne ile giriş yapılır.

İletişim Formu
Mesaj Gönderin
Göz Altı Işık Dolgusu

Tercihen bu uygulama kanül ile de yapılabilmektedir. Yeterli miktarda dolgunun enjekte edilmesinin ardından işlem tamamlanır.Uygulama ortalama 15 ila 20 dakikalık bir sürede gerçekleşir, hasta günlük hayatına geri döner.

Göz Altı Işık Dolgusunun Etkisi Ne Kadar Sürer?

Göz altı ışık dolgusunun etkisi kişiden kişiye değişmekle birlikte ortalama 1 ila 1.5 yıl devam eder. Düzenli göz altı ışık dolgusu yaptıran kişilerde kalıcılık büyük oranda artmaktadır.

İletişim

Randevu Oluştur

Uzman sağlık personelimiz en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Ayrıca bizi arayabilir veya WhatsApp üzerinden yazabilirsiniz.

0 536 451 16 69
WhatsApp WhatsApp
Hemen Ara