Skip links

Footbalance Tabanlık

FootBalance; Finlandiya kökenli, 5 kıtada 55 ülkede hizmet veren, özel patentli sistemi ve ileri teknolojiye sahip %100 kişiye özel şekillendirilen ortopedik ayakkabı iç tabanlıkları ile alanında öncü ve dünya lideri markadır.

Günlük kullanımdan amatör aktivitelere, rekabetçi ve yüksek performans gerektiren sporlardan medikal rahatsızlıklara kadar özel üretilmiş ürün gamı ile kişiye özel ortopedik tabanlıklar sunar.

Analiz Merkezlerimizde sunulan benzersiz ölçü ve şekillendirme hizmeti ile 10 dakikalık bir süre içinde komple ayak analizi yaptırabilir ve %100 kişiye özel ortopedik tabanlıklara hemen sahip olabilirsiniz.

FootBalance, içe-dışa basma, düz taban, yüksek taban, topuk dikeni gibi birçok medikal probleme özel hastanın ayağı ve vücut dengesi için gerekli kişiye özel ortopedik tabanlığı oluşturur; hızlı, konforlu ve etkili bir çözüm sunar. Geliştirdiği inovative ısı teknolojisi sayesinde sadece 10 dakika içinde kişiye özel ortopedik tabanlıklarını hazırlar.

Yaşam ve spor kalitenizi iyileştirir. Sağlıklı adımlar, sağlıklı bir hayattır.

İletişim Formu
Mesaj Gönderin
Footbalance Tabanlık

FootBalance geliştirdiği inovatif ısı teknolojisi sayesinde sadece 10 dakika içinde %100 kişiye özel ortopedik tabanlık şekilendiren alanında öncü bir markadır. FootBalance tabanlıkları; medikal rahatsızlıklara, günlük kullanıma, spora ve sporculara özel farklı tabanlık alternatifleri içerir. Ayakkabılarınızı size özel kişiselleştirir.

İletişim

FootBalance Medical kişiye özel ortopedik tabanlıkları ayak problemlerinden ve yanlış dizilimle ilgili sorunlardan şikayet eden hastalar için hızlı ve etkili tedavi imkanı sunar.

Ayak bileklerinin dengesiz olması veya yanlış dizilimi dizlerin, kalçanın ve belin bu durumu telafi etmesini zorunlu kılar, kinetik zincirin geri kalan kısımlarını olumsuz etkiler. Yorgunluklar, bölgesel ağrılar ve sakatlıklar genellikle dengelenmemiş bir vücut kinetik zincirini işaret eder. Sağlıklı ve kaliteli bir yaşam, dengelenmiş sağlıklı duruşumuzdan başlar. Sağlıklı adımlar için muhakkak ayak tipinizi öğreniniz, ayak analizinizi yaptırınız.

Footbalance Tabanlık

Vücudumuz eklemler, kaslar, dokular ve kemik yapımız ile kinetik zincirimizi, ayaklar ve ayak bilekleri ise bu zincirin temelini oluşturur. Nasıl bir binanın temelinin sağlam olması gerekiyorsa, vücutlarımız da sağlıklı bir şekilde dengelenmiş ayak ve ayak bileklerine ihtiyaç duyar. Oysaki insanların %75’i içe-dışa basma, düz taban, taban çöküklüğü, yüksek taban gibi problemlerden şikayetçidir, bazen problemin kaynağının farkında dahi değildirler.

FootBalance Medical kişiye özel ortopedik tabanlıkları ayak problemlerinden ve yanlış dizilimle ilgili sorunlardan şikayet eden hastalar için hızlı ve etkili tedavi imkanı sunar.

Randevu Oluştur

Uzman sağlık personelimiz en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Ayrıca bizi arayabilir veya WhatsApp üzerinden yazabilirsiniz.

0 506 777 44 44
WhatsApp WhatsApp
Hemen Ara