Skip links

Dudak Dolgusu

Kısa Sürede İstenilen Dudaklara Sahip Olmak İçin 

Dudak Dolgusu Nedir?

Dudak dolgusu, kişilerin estetik görünen dudaklara sahip olmasını sağlayan dermatolojik bir uygulamadır. Dudaklara dolgunluk kazandırmak ve kontürlerinin belirginleşmesini sağlamak amacıyla dudakların içine ve çevresine dermal dolgular enjekte edilmesi işlemidir.

Dudak Dolgusu Kalıcı Mıdır? Etkisi Ne Kadar Sürer?

Dudak dolgusunun kalıcılığı kişiden kişiye değişmekle birlikte, ortalama 12 ay sürmektedir. Bu süre kişiye ve kullanılan dolgunun kalitesine göre değişkenlik gösterebilir.

İletişim Formu
Mesaj Gönderin
Dudak Dolgusu

Dudak Dolgusu Nasıl Yapılır?

Öncelikle dudaklar estetik ve fonksiyonel kriterlere göre muayene edilerek dudaklardaki hacim kaybı olan ve dolgu yapılacak bölgeler belirlenir. Dudak dolgusu uygulaması ortalama 15-20 dakika sürer. Uygulama yapılmadan önce dudak bölgesine anestezik krem uygulanır.

Kişi uygulama sonrası çoğu zaman günlük hayatına dönebilir. Ancak bazen uygulama sonrasında dudaklarda oluşan ödem ve şişlik 1-2 gün içerisinde gerileyerek dudaklar normal görünümüne kavuşur. Uygulama sonrası 24 saat çok sıcak ve soğuk sıvı alınmaması, dudaklara çok sıcak ve soğuk temasından kaçınılması gerekir. Dolgu işlemi ilk kez uygulanıyorsa 2 hafta sonra tamamlayıcı bir uygulama daha gerekebilir.

Tarih boyunca kadınların güzellik simgesi dudaklar…

İletişim

Randevu Oluştur

Uzman sağlık personelimiz en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Ayrıca bizi arayabilir veya WhatsApp üzerinden yazabilirsiniz.

0 536 451 16 69
WhatsApp WhatsApp
Hemen Ara